Premis Nacionals de l’Acadèmia

Galeria del lliurament dels Premis Nacionals de l’Acadèmia 2016.

2002 – I Edició

  • Premi al Restaurant de l’Any
    CELLER DE CAN ROCA
  • Premi al Cuiner Jove
    MARIA ISABEL JUNCÀ, (Ca L’enric)
  • Premi a la Tasca de Divulgació
    CUINES DE MIQUEL SEN, TV3
  • Premi al Professional de l’Any
    ENRIC ROVIRA
  • Premi Especial de l’Acadèmia
    JAUME SUBIRÓS, (Hotel Empordà)

2003 – II Edició

  • Premi al Restaurant de l’Any
    RACÓ DE CAN FABES
  • Premi al Cuiner Jove
    GUILLEM  OLIVA (Can Carreras)
  • Premi a la Tasca de Divulgació
    FÒRUM DE VIC
  • Premi al Professional de l’Any
    JORDI BUTRON (ESPAI SUCRE)
  • Premi Especial de l’Acadèmia
    MANUEL VÁQUEZ MONTALBÁN

2004 – III Edició

  • Premi al Restaurant de l’Any
    RACÓ GAIG
  • Premi al Cuiner Jove
    ORIOL ROVIRA (Els Casals)
  • Premi a la Tasca de Divulgació
    DESCOBRIR CATALUNYA
  • Premi al Professional de l’Any
    CÉSAR CÁNOVAS
  • Premi Especial de l’Acadèmia
    JOSEP MONJE

2005 – IV Edició

  • Premi al Restaurant de l’Any
    RESTAURANT L’ESGUARD
  • Premi al Cuiner Jove
    XAVIER FRANCO (SAÜC)
  • Premi a la Tasca de Divulgació
    ENRIC CANUT (SALÓ GASTRONÒMIC ‘DEGUSTA’
  • Premi al Professional de l’Any
    JOAN PEDRELL (CAN GATELL)
  • Premi Especial de l’Acadèmia
    GERMANES REXACH (HISPANIA)

2006 – V Edició

  • Premi al Restaurant de l’Any
    CAELIS
    NOMINATS:
    Sant Pau, Drolma, Bulli, Caelis
  • Premi al Cuiner Jove
    ALBERT VENTURA (COURE)
    NOMINATS:
    Toni Cruz (Estany Clar), Rafael Penya (Gresca), Albert Adrià (el Bulli), Àlex Garés (Lasarte), Albert Ventura (Coure), Marc Gascons (els Tinars), Manu Marin (Ubud)
  • Premi a la Tasca de Divulgació
    LA CUINA DE L’ISMA (TV3)
    NOMINATS:
    La Cuina de l’Isma (TV3), Tàpies Variades (Catalunya Ràdio), Turisme de Barcelona (Any de la Gastronomia)
  • Premi al Professional de l’Any
    ORIOL BALAGUER (XOCOLATA)
    NOMINATS:
    Oriol Balaguer (Xocolata), Llorenç Patras (La Boqueria)
  • Premi Especial de l’Acadèmia
    JEAN LOUIS NEICHEL (25 ANYS HISTÒRIA BARCELONA)

2007 – VI Edició

  • Premi al Restaurant de l’Any
    CA L’ENRIC
    NOMINATS:
    Torre del Remei, Drolma, Alquímia, Racó d’en Freixa, Sant Pau
  • Premi al Cuiner Jove
    ORIOL IVERN I GUILLEM PLA (HISOP)
    NOMINATS:
    Josep Maria Guillamet (l’Enclusa), Oriol Ivern i Josep Pla (Hisop), Santi Colominas (Toc), Alex Garés (Lasarte), Rafael Penya (Gresca)
  • Premi a la Tasca de Divulgació
    MERCAT DE LA BOQUERIA
    NOMINATS:
    Pau Arenós (El Periódico), Los domingos de Santi Santamaría (La Vanguardia), Núria Bàguena, Jaume Fàbrega, Mercat de la Boqueria
  • Premi al Professional de l’Any
    QUIM VILA (VILA VINITECA)
    NOMINATS: Quim Vila (Viniteca, Joan Murria (Colmado Murria), Capdevila (Avirams Codeico), Mercè Solernou (Catering Mercè’s)
  • Premi Especial de l’Acadèmia
    FERRAN ADRIÀ (EL BULLI)

2008 – VII Edició

  • Premi al Restaurant de l’Any
    ELS CASALS
    NOMINATS:
    Sant Pau, Drolma, Hofmann, Alquímia, Moo, Els Casals
  • Premi al Cuiner Jove
    RAFAEL PEÑA (GRESCA)
    NOMINATS: Rafael Penya (Gresca), Santi Colominas (Toc), Raquel Grive (Grive), Sergi de Meià (Món Vínic), Felip Llofriu (Moo), Jordi Cruz (l’Angle)
  • Premi a la Tasca de Divulgació
    RAFAEL ARACIL (CÀTEDRA SENT SOVI)
    NOMINATS: Pau Arenós (El Periódico), Los domingos de Santi Santamaría (La Vanguardia), Núria Bàguena, Jaume Fàbrega, Cristina Jolonch (La Vanguardia), Sent Soví (Premis i editorial)
  • Premi al Professional de l’Any
    JOSEP I SALVADOR CAPDEVILA (CADAICO)
    NOMINATS: Joan Murria (Colmao Murria), germans Capdevila (Avirams Codeico), Eliane Comelade (Cuisine Catalane), Jaume Tàpias (presidència Relais & Chateaux)
  • Premi Especial de l’Acadèmia
    J.Mª BOIX I LOLES VIDAL HOTEL TORRE DEL REMEI

2009 – VIII Edició

  • Premi al Restaurant de l’Any
    DOS CIELOS dels xefs SERGIO I JAVIER TORRES
    NOMINATS: Fonda Gaig
  • Premi al Cuiner Jove
    SERGI DE MEIÁ de MONVINIC
    NOMINATS: Jordi Juncà, Germans Torres, Mirko Carturan
  • Premi a la Tasca de Divulgació
    SANTI SANTAMARÍA de la LA VANGUARDIA, MAGAZINE
    NOMINATS: Tana Collados, Pau Arenós
  • Premi al Professional de l’Any
    PERE MONJE del restaurant VIA VENETO (Barcelona)
    NOMINATS: Jaume Tàpies, Toni Massanès, Roger Viusà, (Sommelier rest. Moo)
  • Premi Especial de l’Acadèmia
    ELIANE THIBAUT COMELADE

2010 – IX Edició

  • Premi al Restaurant de l’Any
    CAN JUBANY del xef NANDU JUBANY
  • Premi al Cuiner Jove
    DANI LECHUGA del restaurant CALDENI (Barcelona)
  • Premi a la Tasca de Divulgació
    CRISTINA JOLONCH (La Vanguardia) i JORDI ESTADELLA (a títol pòstum)
  • Premi al Professional de l’Any
    ANNA BELLSOLÀ de BALUARD (Barcelona)
  • Premi Especial de l’Acadèmia
    FRANCESC FORTÍ del restaurant EL RACÓ D’EN BINU (Argentona)

2011 – X Edició

  • Premi al Restaurant de l’Any
    ABAC del xef JORDI CRUZ
  • Premi al Cuiner Jove
    MARC GASCONS del restaurant ELS TINARS (Llagostera)
  • Premi a la Tasca de Divulgació
    PAU ARENÒS (El Periodico)
  • Premi al Professional de l’Any
    RESTAURANTS CONTRA LA FAM
    Acció desenvolupada amb gran èxit per l´ONG Acció contra la Fam y la Federació Espanyola d´Hosteleria, a nivell de tota Espanya,
  • Premi Especial de l’Acadèmia
    FUNDACIÓ ALICIA (Sant Benet de Bagès)

2012 – XI Edició

  • Premi al Restaurant de l’Any
    Aligué (Manresa)
  • Premi al Cuiner Jove
    VICTOR QUINTILLÀ del restaurant LLUERNA (Santa Coloma de Gramenet)
  • Premi a la cuina del Emprenedor de l´any:
    Jose Mª Parrado del BAR CAÑETE (Barcelona)
  • Premi al Professional de l’Any
    JAUME TÀPIES (President Relais & Chateaux )
  • Premi al Esdeveniment Gastronòmic de l’any:
    BANC DELS ALIMENTS
  • Premi Especial de l’Acadèmia
    JULI SOLER
    Premi Especial a títol pòstum a Pau Albornà

2013 – XII Edició

  • Premi al Restaurant de l’Any
    RAMON FREIXA del xef RAMÓN FREIXA
  • Premi al Cuiner Jove
    HARRY WIEDING i NICO CABAÑAS del restaurant SANT PERE DEL BOSC (Lloret de Mar)
  • Premi Al Professional de l’any
    FERRAN CENTELLES (Sommelier)
  • Premi al esdeveniment gastronòmic de l’any
    MERCAT DE MERCATS
  • Premi Especial de l’Acadèmia
    SECCIÓ DE FILOSOFIA I CIÈNCIAS SOCIALS DEL INSTITUT D’ESTUDIS CATALANS.

2014 – XIII Edició

  • Premi al Restaurant de l’Any
    MIRAMAR de Llançà del xef PACO PÉREZ
  • Premi al Cuiner Jove
    ANTONIO SIMOES del restaurant LA TABERNA DEL CLÍNIC (Barcelona)
  • Premi Especial de l’Acadèmia
    JEAN LUC FIGUERAS (a títol pòstum)

2015 – XIV Edició

  • Premi al Restaurant de l’Any
    DISFRUTAR dels xefs Eduard Xatruch, Mateu Casañas i Oriol Castro
  • Premi al Cuiner Jove i emprenedor
    ARNAU BOSCH del restaurant CAN BOSCH (Cambrils)
  • Premi Especial de l’Acadèmia
    ESCOLA HOFMANN de MEY HOFMANN

2016 – XV Edició

  • Premi Nacional de Gastronomia
    CARME RUSCALLEDA del restaurant SANT PAU (Sant Pol de Mar)
  • Premi Revelació 2016
    ÀLVAR AYUSO del restaurant ALVART (Barcelona)
  • Premi Especial 2016
    GRUP BALFEGÓ

Uso de cookies

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, pinche el enlace para mayor información.

Ús de cookies

Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis mitjançant l'anàlisi dels seus hàbits de navegació, així com cookies de complement de xarxes socials. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot canviar la configuració o obtenir més informació aquí: política de cookies.

ACEPTAR D'ACORD D'ACCORD OK